Triumph доки це не визнає і інформацію офіційно не коментує, але по моторинку продовжують поширюватися чутки про те, що компанія ось-ось виведе на ринок нову, маленьку модель мотоцикла.

Імовірно, це може мотоцикл з об’ємом двигуна від 125 до 250 кубиків, і робитися він може спеціально для південноазіатського, раніше усього таїландського ринку.

У Triumph вже є завод в Таїланді, і за неофіційними даними, компанія нещодавно вже випробовувала мотори для цього нового байка – на базі інших мотоциклів.

При цьому ряд джерел не виключає, що новий мотоцикл може з’явитися в двох версіях – кубатурою поменше для азіатського ринку і кубатурою більше – для європейського.

Компанія Triumph є справжньою легендою англійського мотоциклостроения. Вона робить мототехніку з 1902г., з тієї пори, коли невелика велосипедна фабрика в Ковентрі почала освоювати виробництво нових для тієї пори засобів пересування.

Зараз Triumph Motorcycles Ltd. є частиною компанії Bloor Holdings, власником якої є підприємець Джон Блоор. У Triumph є сім регіональних маркетингових і дистриб’юторських підрозділів: Triumph SA(зона відповідальності – Франція і Швейцарія), Triumph Deutschland GmbH(зона відповідальності – Німеччина і Австрія), Triumph Motorcycles Srl(Італія), Triumph Motorcycles AB(Скандинавія), Triumph BV(Бельгія, Нідерланди, Люксембург), Triumph Japan KK(Японія) і Triumph Motorcycles America Ltd(США і Канада). Головний офіс і основні виробничі потужності Triumph розташовані в Хинкли(графство Лестершир, Великобританія). У компанії і в її офісах по всьому світу працює близько 1 000 чоловік, з них 600 – у Великобританії. Об’єм продажів мотоциклів Triumph складає близько 40 000 – 45 000 штук в рік.

Уся виробнича лінійка Triumph ділиться на три сегменти – "міський спорт"(Urban Sport), "сучасну класику"(Modern Classics) і "круизери"(Cruisers). Перший сегмент представлений моделями Street Triple, Speed Triple, Sprint ST, Daytona 675 і Tiger. До сегменту "сучасна класика" відносяться моделі Bonneville, T100, Thruxton і Scrambler. До сегменту "крузеров" відносяться America, Speedmaster, Rocket III, Rocket III Classic і новий Thunderbird. В якості силових агрегатів для моделей Triumph використовуються або 2-циліндрові двигуни з паралельним розташуванням циліндрів, або рядні 3-циліндрові мотори.