Універсальний бренд Vectrix удостоївся нагороди "Електроскутер року в Європі"(European e – Scooter of the Year) за підсумками 2010 року.

Особливо відміченими виявилися моделі VX – 1 Li/Li+ і VX – 2, які загалом тільки і робить зараз Vectrix.

Категорії, в яких вручалася нагорода, включали електроскутери(поділені на три сегменти – що ганяють зі швидкістю до 25 км/год, уміють розгонитися до 45 км/год, і що їздять зі швидкістю понад 45 км/год), а також електровелосипеди, електроквадроцикли і електромотоцикли(дорожні, внедорожние і мотокросові).

У жюрі входили автомобільні і мотоциклетні експерти з журналістських колективів з Бельгії, Нідерландів, Німеччини, Франції, Іспанії, країн Скандинавії, Великобританії, Італії, Швейцарії і Австрії.

Оцінка виносилася за дев’ятьма критеріями – екологічність(споживання палива, викиди і шуми), відстань проезжаемое без заряджання, використання вторсировини, зручність перезарядки, ціна, продуктивність, естетичні достоїнства, керованість, доступність на ринку і якість прес-кита.

Vectrix VX – 1 LI/Li+ завоював нагороду в категорії "скутери зі швидкість понад 45 км/год", а Vectrix VX – 2 – в категорії "до 25 км/год".