Перед стартом гонки Чемпіонату Mototemporada в "Мизано" команді "Яхнич Моторспорт" і її пілотові Володимиру Леонову довелося вирішувати непросту задачу з вибором шин для заїзду, проте прийняте рішення виявилося вірним і принесло росіянинові перемогу!

Прогноз не обдурив, і перед гонкою над трасою пройшов дощ, змусивши дирекцію оголосити заїзд дощовим. Але ледве спалахнуло зелене світло на виїзді з пит-лейна, як злива припинилася, і перед командами постало серйозне питання вибору покришок. Дощова гума або все ж слики? Було необхідно миттєво прийняти рішення і буквально за хвилину до виїзду на стартові грати команда "Яхнич Моторспорт" вирішила "взути" мотоцикл Леонова в слик на задньому колесі і дощову гуму на передньому.

У першій фазі гонки це рішення здавалося помилковим, оскільки трек почав висихати і дощова гума переваг ніяких не давала. Єдине, на що залишалося сподіватися, так це на відрив Леонова на перших трьох-чотирьох кругах, який потім суперники не змогли б відіграти. Цей план спрацював. Стартувавши з поул-позишн, Володимир вирвався з четвертого місця на третю позицію в пелетоне(зберігши лідерство в класі 600 Stock Mototemporada, поступаючись тільки трьом пілотам на "літрових" мотоциклах). На другому крузі Леонов зміг піднятися на друге місце, а потім йому припало нелегко. За три круги Володимиру вдалося відірватися на десять секунд від того, що йде другим в класі 600 Stock, але з четвертого круга суперники почали помалу підтягуватися до росіянина, який не міг їхати в повну силу із-за дощової гуми на передньому колесі.

Але на сьомому крузі, коли перевага Леонова скоротилася до однієї секунди, на трасу знову почали падати краплі дощу. Суперники на сликах вимушені були скинути темп, а Владимиру ніщо не перешкодило закінчити гонку лідером у своєму класі і стати срібним призером в загальній класифікації гонки : попереду пілота "Яхнич Моторспорт" фінішував тільки один гонщик "літрового" класу.

Клаудио Корсетти : "Було дуже важко зробити вірний вибір шин перед стартом гонки, але ми зважилися на "змішаний" варіант. На перших кругах я почав думати, що наша стратегія була помилковою, проте все вийшло навпаки. На початку гонки Володимир зміг створити серйозний заділ, в середині дистанції він упевнено контролював відрив від суперників, а в завершальній фазі заїзду зміг блиснути. Так, у нього не було феноменальне швидких кругів, зате він їхав дуже стабільно. Але все одно він був швидкий. Адже переможець – це той, хто швидше за інших приїхав від старту до фінішу"!

Володимир Леонов : "Стартував добре, але, знаючи, що в першому повороті калюжі, вирішив не ризикувати і скинув темп, а вийшов на другу позицію у вдалішому місці! В середині гонки переднє колесо сильно прогрілося, і було складно управляти мотоциклом і утримувати велику швидкість в поворотах. Цей уикенд ми використали як тренування до "Кубку двох країн"(Coppa dei due paesi). Результатом суботніх кваліфікацій дуже задоволений, знайшли хороші налаштування для мотоцикла, і поліпшив час в порівнянні з першим етапом Чемпіонату Італії".