Напередодні у Франції відбувся четвертий етап чемпіонату світу по шосейно-кільцевих мотогонках серії MotoGP. Подіум – Стоунер, Довизиозо, Россі. Послухаємо, як самі пілоти оцінюють те, як завершилася гонка.

Кейсі Стоунер, Repsol Honda : "Увесь уикенд пройшов відмінно. Байк був практично готовий після Португалії, нічого не треба було переробляти. Ми лише трохи поворожили з налаштуваннями. І ось результат. Спочатку було складно обійти Педросу, і потім він постійно тримав мій темп. А окрім Дани і конкурентів в цій гонці-то у мене більше і не було. Для мене звичайно гонка склалася добре, але я думаю тільки про Дани, і бажаю йому швидкого одужання і повернення в чемпіонат, він адже реальний претендент на титул".

Андреа Довизиозо, Repsol Honda : "Я дуже радий другому місцю. Ми добре попрацювали з самого початку уикенда і я знав, що можу поборотися за подіум. Але навіть не чекав другого місця, думав максимум про третій. Класна битва була з Россі, а здолати його кожного разу – це особливе задоволення. І взагалі подіум після важкої боротьби – це здоровское відчуття. Дуже не повезло Педросе, і я сподіваюся, він зможе скоро відновитися".

Валентино Росси, Ducati Team : "Дуже радий цьому подіуму. Ми на вірному шляху. Та і гонка мені сподобалася сьогодні. Я добре їхав на Desmosedici, був швидким в технічних ділянках траси, цим ранком ми внесли фінальні зміни в налаштування, і це допомогло ще трохи скоротити час круга. Я знав, що можу обійти Лоренсо, і це було моєю метою. Потім я обійшов і Довизиозо, але трохи не розрахував, і зробив це на передостанньому крузі, замість того, щоб зробити на останньому. І він знову встиг мене зробити. У будь-якому випадку, мені все сподобалося. Я задоволений і собою, і командою, і результати піднімають наш дух. Нам все ще потрібно багато працювати і покращуватися, але у будь-якому випадку я задоволений і гонкою, і подіумом".

Дани Педроса(що вилетів після зіткнення із заднім колесом Симончелли), Repsol Honda : "У мене була хороша гонка, метою був черговий подіум. І тепер усі очікування звернулися в ніщо. Симончелли обійшов мене, я почав обходити його знову і йшов по своїй траєкторії. Він заліз на мою лінію, та ще і швидкість мав менше моєї, гальмуючи, і я вже нічого не міг зробити. У результаті у мене зламана ключиця, у нього штраф – огидно. І знову я в ще скрутнішому становищі. Тільки-тільки оправилися від одного кошмару з останньою операцією, і ось я знову травмований. Це жахливо несправедливо, я цього не заслуговую".