У столиці відбулася прес-конференція однієї з найсильніших російських команд по шосейно-кільцевих мотогонках – Яхнич Моторспорт.

Головними темами прес-конференції стали презентація Кубку двох країн, про який раніше вже повідомлялося на Avtozapchastikiev.pp.ua, а також деталі проведення етапу WSBK в Російській Федерації.

На прес-конференцію, яка проходила в конференц-залі ВГТРК, були запрошені ключові постаті російського і світового мотоспорту.
Так, в заході брали участь директор WSBK Паоло Чиабатти, генеральний промоутер світової серії Паоло Фламмини, президент і власник команди "Яхнич Моторспорт" Олександр Яхнич, а також президент Мотоциклетної Федерації Росії Олександр Лункин.

В ході заходу організатори повідомили про хід підготовки Кубку двох країн, представили на огляд преси призовий кубок, який буде розіграний в ході итало-российского першості, а також про те що вже в наступному, 2012 року один з етапів світової першості по супербайку(WSBK) пройде в Росії. Місцем проведення етапу стане Казань, де вже побудований трек "Каньйон".