У класі Moto2 поул завоював німець Штефан Брадль(Stefan Bradl) з Viessmann Kiefer Racing на байці Kalex. Його час – 1:41.591. Другий – швейцарець Томас Лути(Thomas Luthi) з Interwetten Paddock Moto2 на Suter. Третій – іспанець Хулиан Симон(Julian Simon) з Mapfre Aspar Team Moto2 на Suter.

Четвертий – іспанець Марк Маркес(Marс Marquez) з Team CataluniaCaixa Repsol на Suter. П’ятий – швейцарець Домінік Егертер(Dominique Aegerter) з Technomag – CIP на Suter. Шостий – новачок класу італієць Микеле Пирро(Michele Pirro) з Gresini Racing Moto2 на Moriwaki.

Другий пілот цієї команди японець Юки Такахаси(Yuki Takahashi), який наполегливо і упевнено лідирував на перших двох практиках, цього разу на кваліфікації виявився тільки сьомим.

Андрій Ианноне – чотирнадцятий, Бредли Смит – п’ятнадцятий, Маттиа Пасини – дев’ятнадцятий, Мика Каллио – двадцять другий, Алекс де Анджелис – двадцять восьмий, Ентоні Уест – двадцять дев’ятий.

Брали участь в кваліфікації класу Moto2 40 пілотів, з них кваліфікувалися на завтрашню гонку 38.

З попередніх двох перегонів класу Moto2 одну виграв Брадль, а другу – італієць Андреа Ианноне(Andrea Iannone) з команди Speed Master на Suter, який зараз з 45 очками очолює загальний залік.