Баварський концерн BMW в особі свого мотоциклетного підрозділу BMW Motorrad доки не братиме участь в чемпіонаті світу по шосейно-кільцевих мотогонках серії MotoGP.

Німці заявили, що концентруватимуться на своїх виступах в іншій серії – World Superbike – де мають намір добитися успіху зі своїм мотоциклом BMW S1000RR.

Як заявив генеральний директор компанії BMW Motorrad Хендрик фон Кюнхайм(Hendrik von Kuenheim), його компанія не хоче розриватися між WSBK і MotoGP. Тому доки не доб’ється успіху в WSBK, MotoGP займатися не буде.

"Нам треба спочатку добитися перемоги в "супербайці", перш ніж починати з MotoGP. Тому MotoGP доки немає у нас на порядку денному. Проте, BMW Motorrad продовжуватиме пильно стежити за ходом розвитку подій в MotoGP. Поки ясне одне – на даний момент рішення прийняте", – заявив глава компанії.

Поки, дійсно, BMW особливих успіхом в WSBK не демонструє – доки максимум, чого їм вдалося добитися, так це чотири рази займати третє місце – двічі це був Трій Корсер, і двічі – Леон Хеслам.

Попередній список команд і пілотів, заявлених до участі в MotoGP, – 2012, як очікується, буде оголошений після розіграшу Гран-прі Каталонії. Поки гарантійний внесок в IRTA виплатили 11 команд, які виставлять 16 пілотів.