Пілот MotoGP американець Ники Хейден виразив сумнів в тому, що перехід на "літри" в премьер-классе серії з 2012 року збільшить задоволення від гонки, що отримується як самими пілотами, так і глядачами.

На його думку, основний чинник тут – це прогрес електроніки, від якого залежать усі сучасні мотоцикли перегонів провідних класів. І якщо перехід на "літри" дозволить врятувати стартові грати, притягнути на неї нових гравців, то на видовищності цей факт може і не позначитися – електроніка залишиться електронікою.

"Електроніка грає дуже велику роль. Якщо порівняти те, що у нас було в 2006 році, і те, що є зараз – це будуть просто дві різні речі. І нікуди нам від цього доки не подітися. Так що про яке-небудь задоволення, на мою думку, тут говорити не доводиться", – сказав Хейден.

"Сподіваюся, що одного прекрасного дня вдасться знайти спосіб обмежити усе це, і знову на перший план вийде саме майстерність пілота, а не майстерність електроніки", – додав американець. "Але зараз це доки здається неможливим".