Третій етап німецької серії IDM, що пройшов в минулі вихідні на знаменитій трасі "Нюрбургринг", завершився тріумфом російської команди Vector Racing – її пілот Еско Гюнтер виграв обидві гонки уїкенду в класі Supersport і зміцнив лідерство в загальному заліку чемпіонату!

Починався уїкенд для Vector Racing непросто. Під час п’ятничних тренувань виявилися деякі проблеми з мотоциклом, через що Еско Гюнтер навіть впав в одному з поворотів. Але за ніч механіки і інженери російської команди зуміли виправити усі неполадки, і наступного дня Гюнтер просто не залишив шансу своїм суперникам. Спочатку він виграв кваліфікацію, а потім лідирував упродовж усієї дистанції гонки, на фініші випередивши найближчий переслідувач на чотири секунди.

В неділю німецькому гонщикові російської команди припало важче. З самого старту його став прессинговать Гюнтер Кноблох, але пілот Vector Racing не надав своєму опонентові ні єдиного шансу вийти вперед. А зупинка гонки за п’ять кругів до фінішу із-за дощу, що почався, принесла Еско ще одну перемогу, вже четвертую в нинішньому сезоні.

Завдяки дублю на "Нюрбургринге" Еско Гюнтер зміцнив лідерство в загальному заліку чемпіонату. Після трьох етапів, в усіх перегонах яких він незмінно піднімався на подіум, на його рахунку вже 136 очок. Найближчий переслідувач, Даніель Суттер, поступається пілотові Vector Racing вже 19 очками.

Еско Гюнтер, гонщик команди Vector Racing : "Перегони склалися не так просто, як це здавалося з боку. Особливо це стосується другого заїзду, де мене постійно прессинговал Кноблох. Я бачив хмари, що згущуються на небі, і розумів, що втрачати лідерство не можна, оскільки якщо піде дощ, то гонку зупинять достроково. У результаті мені вдалося залишитися попереду і виграти обидві гонки уїкенду. Зрозуміло, я дуже задоволений – на "Нюрбургринге" команда знову продемонструвала свою силу".
Андрій Гаврилов, керівник і співвласник команди Vector Racing : "Поул і дві перемоги, уїкенд склався для нашої команди ідеально! Команда виконала відмінну роботу, блискуче впоралася з проблемами, які були у нас в п’ятницю, і заслужила цей успіх, який ми маємо намір розвинути на наступних етапах".

Тепер в календарі IDM – майже місячна перерва до наступного етапу. Наступний, четвертий раунд чемпіонату відбудеться на трасі "Заксенринг" в Саксонії 17-19 червня. Всього ж попереду ще п’ять етапів.