Керівник управління ДІБДР головного управління МВС по Московській області генерал-майор поліції Сергій Сергєєв(Sergey Sergeev) призвав мотоциклістів дотримуватися Правил дорожнього руху і нагадав, що в дорожньо-транспортних подіях саме мотоциклісти частіше отримують важкі каліцтва.

"За довгу зиму вони відвикли від швидкості, від дороги, їм потрібний час, щоб відновити навички водіння. Проте багато мотоциклістів, на жаль, нехтують елементарними правилами дорожньої безпеки – перевищують швидкість, не дотримуються рядності, виїжджають на зустрічну смугу руху, не пропускають пішоходів. Таке злочинне "молодецтво", як правило, призводить до трагедій", – сказав журналістам Сергій Сергєєв.

За його словами, в 2010 р. в Підмосков’ї було зареєстровано 1 тис. 138 ДТП за участю водіїв скутерів і мотоциклів, в яких загинули 149 чоловік і 1 тис. 261 отримали травми.

З початку 2011 р. таких подій сталося вже 45. За статистикою 75% ДТП – це зіткнення мотоциклів з автомобілями.

"Нерідко події відбуваються із-за переоцінки водіями двоколісних транспортних засобів власних можливостей – різке гальмування, проходження повороту на високій швидкості і, як наслідок, отримання травм і каліцтв", – сказав С. Сергєєв.

Залишається додати, що за зиму і багато автомобілістів встигли забути про існування мототехніку, зокрема мотоциклів і скутерів, і не усі з них встигли адаптуватися до нових учасників дорожнього руху. Тому Avtozapchastikiev.pp.ua у свою чергу рекомендує і мотоциклістам дотримуватися встановлених обмежень швидкості, а саме – їздити по місту з "холодною" головою, на якій, до речі, обов’язково має бути шолом, і автомобілістам – поглядати при перестроюванні в дзеркала і не лінуватися користуватися поворотниками, тому як маневр автомобіля без включених сигналів поворотника може створити аварійну ситуацію на дорозі.
Пам’ятайте, що місто не трек!

А ще, будьте взаимовежливи на дорозі.
Щасливої дороги!