Контрольований нині баварською BMW Motorrad бренд Husqvarna продовжує інтригувати ринок планами по випуску гамми дорожніх байков.

Очікується, що ближче до кінця року італійська компанія, що спеціалізувалася на кросових позашляховиках, випустить п’ять нових дорожніх моделей.

Усі вони будуть засновані на движках від BMW – двох – і одноциліндрових.

Поки сама Husqvarna не розкриває ніяких деталей, ряд зарубіжних експертів вже робить перші припущення про те, що це будуть за мотоцикли.

На думку британських мотоаналітиків, це можуть бути наступні мотоцикли: по-перше, нейкид з двоциліндровим движком; по-друге, міський байк з 650-кубовим мотором, в якості прямого конкурента якого може розглядатися апарат Yamaha MT – 03; по-третє, великий супермотард, конкурентом якого стане Ducati Hypermotard; по-четверте, стильний флеттрекер(без прямих конкурентів); і по-п’яте, мотоцикл для подорожей, в якості прямого конкурента якого може розглядатися машина Triumph Tiger 800.

Бренд Husqvarna – спочатку шведський бренд з віковою історією – раніше(з 1987 року) належав італійською MV Agusta, але з 2007 року контролюється німецькою BMW Motorrad. Під маркою Husqvarna робляться мотоцикли типу ендуро, мотоцикли для мотокросу, супермотарди і байки подвійного призначення. Всього в арсеналі 16 моделей, правда в Росії офіційно представлені не усі, а тільки апарати з середніми і великими за об’ємом двигунами.

Husqvarna – широко відома і високошановна фірма на ринку внедорожних мотоциклів, її імідж нерозривно пов’язаний зі змаганнями(72 призи в змаганнях по мотокросу, ендуро і Супермото) перегонів. Husqvarna Motorcycles нещодавно відновила свою лінійку шляхом введення інноваційного двохвального приводу, доступного в чотирьох версіях : 250 куб.см, 310 куб.см, 450 куб.см і 510 куб.см.