Судячи з усього, бренд Ducati ось-ось порадує своїх фанатів абсолютно новим байком. Який явно асоціюватиметься з недавнім "придбанням" Ducati в особі супергонщика усіх часів і народів італійця Валентино Росси. Навіть при тому, що розробка мотоцикла почалася задовго до початку співпраці двох брендів Made in Italy.

Супербайк Ducati нового покоління, коли пишуть про яке, часто вживають попередню назву Superquadrata, придбаває усе більш реалістичні контури.

За неофіційною інформацією, машина знаходиться на фінальній стадії розробки, і перші тестові екземпляри новітніх супербайков вже поступили для випробувань і оцінки обраним дилерам по всьому світу.

Про новий байці доки мало що відоме, проте що відоме майже напевно, так це те, що у машини буде абсолютно новий, розроблений спеціально під неї двигун. Імовірно, об’ємом в 1200 кубиків або біля того.

Очікуються також серйозні цифри діаметру циліндра і ходу поршня, і відповідно, потужності і моменту. Ну і, звичайно, величезна кількість електроніки.

Коли чекати прем’єри нового байка, поки невідомо, не виключено, що він буде презентований вже цієї осені на виставці EICMA – 2011 в Мілані.