Божевільна гонка Сергія Власова в Мизано. "Перегони – це не класична музика". Власову більше до душі важкий рок!

Пілот команди "Яхнич Моторспорт" Сергій Власов провів на другому етапі Trofeo Amatori Pro R – Cup в "Мизано" божевільну гонку, в якій, незважаючи на усі проблеми, заслужив повагу суперників. У кваліфікації Власов упевнено завоював поул-позишн, показавши приголомшливі 1’43" 3 і випередивши найближчого суперника на секунду з гаком, але в гонці реалізувати чисту перевагу в швидкості не вдалося. На трасу обрушився такої сили злива, що організатори вимушені були відкласти на годину старт заїзду Trofeo Metzeler K – Cup. Для Сергія ця гонка стала першою дощовою в його кар’єрі; на жаль, але на настановному крузі позначився недолік досвіду, і в шостому повороті Власов після хайсайда відправився прямо на асфальт. Перший урок дощової гонки – не відкривати газ, коли заднє колесо мотоцикла "пливе" по трасі – був засвоєний ціною падіння. Власов повернувся у бокси: при падінні мотоцикла було пошкоджено кермо з правого боку, виникли проблеми з гальмами і аеродинамічними елементами, а сам гонщик травмував праве плече. Але вже через півтори хвилини після старту, коли лідер заїзду закінчував своє перше коло, Сергій зміг прийняти свій старт і відправився в гонку з пит-лейна.

Команда була дещо збентежена таким ходом гонки для Власова, особливо на тлі упевненого виступу Володимира Леонова в гонці 600 Stock Mototemporada, проте Сергій зміг показати свою швидкість! Своє перше коло гонщик "Яхнич Моторспорт" пройшов на 20 секунд швидше, ніж пілоти в середині пелетона, і на 4-5 секунд швидше за лідерів заїзду! З кожним кругом Власов їхав швидше і швидше, відігравав одну позицію за іншою, за три круги Сергій зміг "привезти" середині пелетона хвилину часу, а у лідера гонки відіграв 12 секунд. Стартувавши з боксів на круг пізніше за інших, росіянин вже претендував на окуляри! Після падіння на початку гонки Власов пошкодив плече, тобто що в правих поворотах він не міг їхати в повну силу, та і на інших частинах круга пілотував, пересилюючи найсильніший біль. У це неможливо було повірити! На жаль, на п’ятому крузі ситуація повторилася – правий поворот, другий хайсайд за уїкенд, падіння і кінець гонки для росіянина.

Так, дістатися до фінішу Сергію Власову не вдалося, але суперники були настільки захоплені силою волі і витривалістю росіянина, що на церемонії нагородження довго вітали оплесками пілота "Яхнич Моторспорт", який став автором кращого круга на другому етапі Trofeo Amatori Pro R, – Cup в "Мизано".

Клаудио Корсетти : "Перед гонкою я немало часу провів з Сергієм, розповідаючи йому про особливості роботи з гумою і про нюанси управління мотоциклом на вологій трасі, але коли я не побачив його на стартових гратах, стало зрозуміло – мені пора підучити англійську мову. Божевільна робота механіків команди дозволила за п’ять хвилин відремонтувати мотоцикл і відправити Власова до гонки, моїм єдиним бажанням на цей заїзд було те, щоб Сергій зміг набратися досвіду виступів в таких погодних умовах. Але після свого першого кола він довів мені, що мій англійський загалом непоганий: було видно, що Сергій засвоїв все, що я йому говорив. Скажу більше – Власов зрозумів навіть те, чого я йому не пояснював. Від себе особисто і від імені усієї команди хочу подякувати Сергія "Psyco" Власова за те прекрасне шоу, яке він подарував усім присутнім на етапі і за ті емоції, що були пережиті у боксі команди "Яхнич Моторспорт". Чотири прекрасні круги по трасі, що більше нагадує басейн, – це було феноменально! Ті, хто бачив цей заїзд, тепер знають напевно сенс висловлювання "гонки – це не класична музика".

Сергій Власов : "Все що не робиться, все до кращого! Незважаючи на падіння, команда і особисто я набули величезного досвіду спільної роботи під дощем. Навіть за відсутності "дощових" налаштувань, ми змогли показати кращий круг. Тепер переді мною стоїть завдання швидкого відновлення і реабілітації".