Друга гонка IDM в Ошерслебене принесла пілотові Vector Racing Еско Гюнтеру ще один подіум.

У черговій дуже цікавій і жорсткій гонці Еско фінішував третім(+2,405), поступившись швейцарцеві Даниелю Суттеру(30:06, 584) і австрійцеві Гюнтеру Кноблоху(+1,675), які фінішували першим і другим відповідно. Проте, Еско Гюнтер лідирує за підсумками чотирьох етапів, у нього 86 очок, а у найближчого його приследователя, швейцарця Суттера – 81 очко.

Проте, пілот Vector Racing задоволений подіумом і з нетерпінням чекає гонки на Нюрбургринге, яка відбудеться за два тижні.

Андрій Гаврилов, керівник команди Vector Racing : "Ми раді, що ми зібрали з Еско в першій гонці якомога більше окулярів. За два тижні ми будемо в Нюрбургринге, який є нашою "домашньою гонкою", і ми працюємо над тим, щоб бути упевненими, щоб все йшло, як раніше".

Нагадаємо, що в першій, суботній гонці все там же в Ошерслебене Еско фінішував першим. У минулий гоночний уикенд на трасі "Євроспідвей Лаузиц" в Клеттвице Еско Гюнтер виграв суботню гонку, а в недільному заїзді фінішував другим.

Еско Гюнтер народився 17 вересня 1984 в Потсдамі(Німеччина). Його зростання 180 см, вага 66 кг Хобі – супермото, улюблена траса – Заксенринг, а улюблена музика – техно.