За неофіційною інформацією, в списку подарунків, які піднесуть британському принцові Уільяму на честь його весілля, фігурує і новітній твір від знаменитого італійського будинку – мотоцикл Ducati Diavel.

За даними джерел одного з британських мотосайтів в дилерських кругах, мотоцикл Ducati Diavel у версії Carbon був замовлений у них одній з близькосхідних королівських сімей.

Замовник також попросив вигравіювати на мотоциклі дату королівського весілля. Потім мотоцикл був доставлений в неназване місце у Беркшире.

Зараз принц Уільям їздить на топовому Ducati 1198SP, який коштує 17 000 фунтів. Ducati Diavel, нова модель 2011 року, має такий же движок, як у 1198SP, а коштує без малого 16 000 фунтів.

Ducati Diavel Carbon – найбагатіша версія мотоцикла, велика кількість карбонових деталей робить машину максимально легкою, що дозволяє двигуну розгонити її з нуля до сотні за 2,8 секунди.

Злі язики вже подейкують, що почне говорити майбутня дружина принца з приводу його захоплення двоколісними апаратами після весілля.