Влада Італії заклопотана тим, що на дорогах останнім часом стало небезпечне. Особливо для мотоциклістів. Різко зросло число аварій із смертельним результатом для пілотів байков.

За перші три з половиною місяці року кількість аварій за участю мотоциклістів із смертельним результатом зросла в порівнянні з аналогічним періодом минулого року аж на 34,4% – до 86 випадків.

У статистиці враховуються аварії з усіма двоколісними засобами – мотоциклами, скутерами, мопедами.

Причому тільки на три що останніх, що враховувалися в статистиці уикенда доводиться відповідно до 12, 11 і 9 випадків загибелі мотоциклістів в аваріях.

На думку експертів, винувато в таких цифрах не стільки збільшене молодецтво з боку пілотів двоколісних апаратів, скільки не найсприятливіші для їзди на байках погодні умови, а також загальне зростання числа нових куплених мотоциклів.

Для усунення проблеми влади мають намір організувати додаткові обов’язкові курси по безпеці пересування на двох колесах по дорогах країни і світу. Причому відвідувати їх повинні будуть не лише самі байкери, але і автомобілісти, які частенько грішать неуважністю по відношенню до учасників дорожнього руху, які їдуть не на чотирьох колесах, а всього на двох.