31 травня, 1 і 2 червня в Москві на Ходинському полі відбудеться відкритий тест-драйв скутерів Peugeot 2011 модельного року.

На тісті буде представлена практично уся гамма нових скутерів Peugeot, від 50 до 500 куб. см: JET C – TECH, TKR 10 Furious, Speed Fight 3(50сс); Viva City(125сс); LXR(200сс); Satelis(250сс); Geostyle(300сс); Geopolis, Satelis ABS(500сс).

Організатором тест-драйва виступив ексклюзивний дистриб’ютор Peugeot Scooters в Росії, ТОВ "МОТО Грата".

Для участі в тест-драйве потрібна наявність водійського посвідчення категорії "А"(для скутерів з об’ємом понад 50 куб. см), а також бажано, але не обов’язкова наявність захисної екіпіровки(шолом, захист на лікті і коліна). У рамках тест-драйва будуть підготовлені декілька комплектів захисту.

Відмітимо, що історія виробництва мототехніки компанією Peugeot починається в 1898 році на заводі Болье, історичній колисці Peugeot, де створили перший велосипед, першу машину і перший мотоцикл Peugeot!
У 1904 Peugeot встановлює свій перший світовий рекорд швидкості і разом з цим продовжує поповнювати винятковий список перемог, виграє найпрестижніші перегони, серед яких, – перемога на національному Гран-прі в 1924 році, 9 рекордів швидкості в 1934 і успіх на Golden Cup в 1952. Ці досягнення перенесли Peugeot в ранг легендарних марок.
Після війни мотоцикл поступається місцем мопеду, дебют якого відбувся в 60-х роках. Його успіх був сліпучий і Peugeot рекордно продає більше 550000 екземплярів знаменитої серії "100" за один лише 1973 рік.
80-і роки відмічені приходом скутера, і Peugeot були першими, хто запустив скутер нового покоління з пластмасовим корпусом в 1982 році. Це було революційним рішенням, яке прискорило розвиток ринку, скутер стає міським видом транспорту.
Упродовж 90-х особливо успішна модель SV. У цей же період Peugeot стає першим виробником, що почав продавати електричні скутери : модель Scoot’Elec з’явилася в 1996 році, що стало технологічним і промисловим подвигом.
Як інноваційна компанія, спираючись на досвід автомобілебудування, Peugeot в 2000 роках пропонує першу систему гальмування ABS на серії своїх скутерів 125.
У 2004 в продаж була запущена модель Ludix 50, за ціною нижче міфічних 999 євро. Успіх негайно прийшов до скутера французького складання, який став кращим по продажах в Європі.
Рік потому Peugeot став першим виробником у світі, що створив двигун 125 куб. см з компресорним наддуванням. Такі двигуни представлені на моделях серії Satelis.
Сьогодні Peugeot – четвертий виробник в Європі, лідер французького ринку скутерів – пропонує більше 20 моделей у своєму каталозі.

Опісля більше 110 років після появи першого мотоцикла Peugeot унікальний досвід дозволяє претендувати компанії на титул найстарішого виробника мототехніки у світі і в той же час одного з найпрестижніших.