Бренд Suzuki до кінця червня прикмет рішення, чи буде він брати участь своєю заводською командою в чемпіонаті світу по шосейно-кільцевих мотогонках серії MotoGP.


Бос команди в MotoGP Пол Деннинг(Paul Denning) днями з’їздив в Японію, де переговорив з керівництвом компанії і обговорив подальші перспективи.

Як порахували багато спостерігачів, зроблене з сезону поточного року скорочення участі Suzuki в MotoGP з двох до одного мотоцикла стало першою ознакою прийдешнього повного відходу цієї японської марки з серії.

Правда, поки Деннинг говорить, що зустрічі з керівництвом Suzuki носили позитивний характер, і на його думку, вірогідність того, що Suzuki повністю зав’яже з MotoGP, поки мала.

“Я не можу говорити прямо від імені Suzuki відносно остаточного рішення, але я б сказав, що поточна атмосфера носить оптимістичний характер, і наявне позитивне відчуття того, що Suzuki хоче залишитися в чемпіонаті”.

Деннинг додав, що його особистою рекомендацією босам Suzuki було навіть, навпаки, відновити формат участі бренду в змаганнях, повернувши два мотоцикли. Очікується, що рішення буде офіційно оголошено до кінця червня.