У мережі з’явилися перші шпигунські фотографії нового мотоцикла Honda VR4 Crosstourer.

Цей концепт був уперше представлений на міланській виставці EICMA – 2010 і позиціонувався як перший у світі мотоцикл класу V4 Adventure Tourer.

У мотоцикла той же двигун V4, що і у моделі Honda VFR1200F, і така ж система з подвійним зчепленням. До останнього часу така коробка ставилася тільки на одну модель – модну Honda VFR1200F. Потужність двигуна – 170 л.с. при 10 000 о./хв.

На думку експертів, прямі конкуренти цього мотоцикла, ну або ті байки, з якими його найбільше порівнюватимуть, це Ducati Multistrada, BMW GS і Yamaha Super Tenere. Проте движок V4 і подвійне зчеплення – унікальні саме для Honda.

Це мотоцикл, виконаний в стилі BMW(не виключено, що баварцям він як потенційний конкурент, дуже не сподобається), з двома твердими багажними кофрами, захистом ручок керма, додатковими фарами головного світла, і високим вітровим склом.

Уся інша частина – від теж представленого на EICMA – 2010 нового 800-кубового апарату в стилі adventure sport – Honda Crossrunner V4.

Як відмічають в Honda, новий концепт V4 Crosstourer покликаний давати задоволення і насолоду таке ж, яке отримуєш від їзди на дорожньому спортбайке, але при цьому з комфортною прямою посадкою пілота і маневреністю машини класу adventure.