Оплески з боксів пілота, що виступає під номером#65, супроводжували усю гонку класу Stock 600, що пройшла у рамках другого етапу Чемпіонату Італії(CIV – 2011) на трасі Монца.

Команда "Яхнич Мотоспорт" гаряче хворіла за свого пілота Володимир Леонова, що показав прекрасний заїзд.

Стартувавши п’ятим, росіянин очолив гонку, що викликало бурю емоцій у боксах "Яхнич Мотоспорт" – усі члени команди аплодували Володимиру на кожному крузі, в кожному повороті, на кожному гальмуванні. Леонов їхав просто приголомшливо!
Ідеально налагоджений мотоцикл і упевнене пілотування на складній трасі Монца дозволили Володимиру випередити суперників і вийти в лідери, проходячи круг за кругом попереду досвідчених гонщиків італійського чемпіонату. Своїм виступом Леонов, безумовно, заслужив чималу повагу у професіоналів CIV.

На жаль, хороший початок гонки був затьмарений не найпозитивнішим фінішем заїзду. Після лідирування на більшій частині дистанції, за два круги до фінішу на мотоциклі Леонова виникли проблеми з важелем коробки передач. Помилка в повороті "Аскари" коштувала гонщикові "Яхнич Мотоспорт" лідерства в заїзді і втрати безлічі позицій – Володимир побачив картатий прапор лише на 14-м місці. Проте, навіть не зумівши перемогти, Леонов отримав безцінний досвід в легендарному "Храмі швидкості". Ну а організаторам CIV варто потурбуватися про російський гімн, оскільки вже в наступній гонці Володимир має усі шанси реабілітуватися за прикрі проблеми в "Монці".

Сергій Власов, що виступає в Yamaha R6 Trophy, як і на першому етапі в Мизано, стартував з позицій, що не відповідають його рівню. Росіянинові, незважаючи на усі проблеми по ходу уикенда, вдалося набратися досвіду в "Монці", а тому в гонці він міг показати свою істинну швидкість. І йому це вдалося!
Як і на попередньому етапі, Сергій радував команду своїм виступом в гонці, відіграючи круг за довкола позиції одну за іншою. Піднятися на десять позицій за десять кругів – кращого і чекати було не можна, особливо в серії, де усі гонщики виступають на однакових мотоциклах. 16-а позиція на фініші цінна ще і тим, що завоювати її Власов зміг усупереч проблемам, що звалилися на його голову, із здоров’ям і тому удвічі приємно було бачити сяючу посмішку пілота "Яхнич Мотоспорт" на фініші заїзду Yamaha R6 Trophy Group A. Команда вірить, що свій потенціал Сергій зможе повністю розкрити в найближчих перегонах.

Клаудио Корсетти : "Я хочу виразити величезну повагу обом гонщикам і усій команді "Яхнич Мотоспорт". Сьогодні ми добилися нашої особистої перемоги на найскладнішій трасі італійського чемпіонату. Результати Володимира і Сергія стали підсумком нашої наполегливої тримісячної роботи, і гонка в "Монці" дозволила повністю показати усю силу нашого колективу. Було дуже приємно бачити Леонова в кроці від перемоги. Перегони є гонки, в них всяке може статися, і провини Володимира в сьогоднішній проблемі немає. Підводячи підсумки, можу сказати одне: у нашої команди є відмінна база для подальших успіхів по ходу сезону. Спасибі Володимиру, спасибі Сергію, спасибі російським і італійським механікам, що відмінно відпрацювали цей уикенд, спасибі усім нашим уболівальникам в Росії"!