У Португалії на треку Ешторил відбувся розіграш третього по рахунку Гран-прі в серії MotoGP поточного сезону.

У премьер-классе гонку виграв іспанець Дани Педроса(Dani Pedrosa) з команди Repsol Honda – 45:51.483.

Упродовж усієї гонки лідирував Хорхе Лоренсо, а Педроса йшов з ним слід в слід, але незадовго до фінішу все ж обігнав. Відповідно, іспанець Хорхе Лоренсо(Jorge Lorenzo) з команди Yamaha Factory Racing зайняв друге місце, відставши від переможця на 3.051 секунд.

Третім на подіум піднявся австралієць Кейсі Стоунер(Casey Stoner) з ) з команди Repsol Honda. Відставання від лідера – 7.658 секунд.

Четверте місце зайняв італієць Андреа Довизиозо(Andrea Dovizioso) з команди Repsol Honda, а п’яте, всього на 0.025 секунд повільніше – італієць Валентино Росси(Valentino Rossi) з команди Ducati Team.

Почали гонку 17 пілотів, а фінішували тільки 13 – не добралися до кінця Симончелли, Барбера і Абрам, які зійшли на самому початку гонки. А за 16 кругів до кінця зійшов Спиз.

Відмітимо, що це перша перемога іспанця Дани Педроси в Ешториле, раніше йому жодного разу не вдавалося виграти тут. Крім того, це перша перемога Дани в поточному сезоні. Проте, Лоренсо в загальному заліку чемпіонату залишається лідером, у нього зараз 65 очок. У його найближчого переслідувача, яким є Педроса, на сьогоднішній момент 61 очко.