Бренд Husqvarna, який обіцяє в найближчому часі випустити цілу лінійку нових дорожніх мотоциклів, частково використовуватиме новий двигун, зроблений за участю компанії BMW, що нині володіє брендом, спеціально для Husqvarna.

Це буде движок нетипового для BMW об’єму в 900 кубиків. Це перший двигун бренду такого об’єму, і розробники чекають від нього в першу чергу спортивного характеру і динамічності.

Очікується, що ближче до кінця року компанія Husqvarna, що спеціалізувалася раніше на кросових позашляховиках, випустить п’ять нових дорожніх моделей. Спочатку передбачалося, що усі вони будуть засновані на движках від BMW – двох- і одноциліндрових. Але ось вже ясно, що це не так або не зовсім так.

Поки сама Husqvarna не розкриває ніяких деталей, ряд зарубіжних експертів вже робить перші припущення про те, що це будуть за мотоцикли.

Бренд Husqvarna – спочатку шведський бренд з віковою історією – раніше(з 1987 року) належав італійською MV Agusta, але з 2007 року контролюється німецькою BMW Motorrad. Під маркою Husqvarna робляться мотоцикли типу ендуро, мотоцикли для мотокросу, супермотарди і байки подвійного призначення. Всього в арсеналі 16 моделей, правда в Росії офіційно представлені не усі, а тільки апарати з середніми і великими за об’ємом двигунами.

Husqvarna – широко відома і високошановна фірма на ринку внедорожних мотоциклів, її імідж нерозривно пов’язаний зі змаганнями(72 призи в змаганнях по мотокросу, ендуро і Супермото) перегонів. Husqvarna Motorcycles нещодавно відновила свою лінійку шляхом введення інноваційного двохвального приводу, доступного в чотирьох версіях : 250 куб.см, 310 куб.см, 450 куб.см і 510 куб.см.