Протестувавши логотип, що розробляється, на треку в іспанському Хересі, австралійський пілот Кейсі Стоунер(Casey Stoner) розповів про свої перші враження від нового байка Honda.

"Все пройшло відмінно, все було дуже позитивно. Вже сам факт, що їздити довелося на літрі, дуже порадував. Отримав велике задоволення, і мені дуже сподобався цей день. Все, що ми на даний момент випробували, працює, так що, я можна сказати, дуже задоволений. Ми розвиваємося в правильному напрямі. Мабуть, самою негативною під час першого тіста була відсутність Дани Педроси(Dani Pedrosa), його вклад в розробку байка був би дуже важливим. Я дуже сподіваюся, що він незабаром до нас повернеться. Нам треба зібрати дуже багато даних і добре підготуватися до прийдешнього сезону", – сказав Кейсі.

"Загальне почуття таке, що вони, ці байки, дуже схожі. Злегка відрізняються хіба що ручки, сидіння та підніжки. Ну, ще слід сказати, що відчутно відрізняється сила гальмування. На літрі з цим все значно краще", – відмітив австралійський пілот.