Російська мотогоночна команда Vector Racing успішно почала новий гоночний сезон в німецькій серії IDM(Internationale Deutsche Motorradmeisterschaft). На першому етапі чемпіонату 2011 року, що проходив в минулі вихідні на трасі "Євроспідвей Лаузиц" в Клеттвице, пілот команди Еско Гюнтер виграв суботню гонку, а в недільному заїзді фінішував другим.

Вже в кваліфікації Еско Гюнтер чітко позначив свої наміри боротися за призові місця : він показав четвертий результат, забезпечивши собі місце в першому ряду стартового поля. На початку першої гонки уїкенду німецький гонщик команди Vector Racing тримався за спинами трьох лідерів, але на другій половині дистанції пішов в атаку. Спочатку Гюнтер випередив швейцарця Романа Рошле, потім обігнав австрійця Штефана Кершбаумера, а за три круги до фінішу у боротьбі за лідерство пройшов ще одного гонщика зі Швейцарії – Даниеля Суттера. Після цього Еско вже не розлучався з першою позицією і привів свій мотоцикл Yamaha YZF R6 до фінішу раніше суперників, завоювавши перемогу в дуже красивій і наполегливій боротьбі – в підсумковому протоколі трьох призерів гонки розділило всього півсекунди!

У другій гонці Гюнтеру вдався відмінний старт, що дозволив йому захопити лідерство. Проте його суперники – Даніель Суттер і Гюнтер Кноблох – не дозволяли пілотові Vector Racing наростити комфортний відрив. Вони прессинговали лідера і у результаті змусили Еско допустити невелику помарку в пілотуванні, якою виявилося досить для того, щоб Суттер встиг проскочити вперед. До самого фінішу Гюнтер намагався повернути собі втрачене лідерство, але його суперник не дав йому ні єдиного шансу для обгону. У результаті на фінішній рисі їх розділили всього чотири десяті секунди.

Перемога і "срібло" в двох перегонах першого етапу IDM дозволили Еско Гюнтеру захопити лідируючу позицію в загальному заліку чемпіонату, яку він ділить з Даниелем Суттером. На рахунку обох гонщиків по 45 очок.

Андрій Гаврилов, керівник і співвласник команди Vector Racing : "Після кваліфікаційних заїздів Еско Гюнтер не вважався фаворитом. Але в обох перегонах він показав здатність тактично грамотно вибудовувати хід боротьби і використати потенціал мотоцикла, який йому надала наша команда. Ми дуже задоволені підсумками першого етапу і з упевненістю чекаємо продовження сезону"!

Еско Гюнтер, гонщик команди Vector Racing : "Перший етап – і два подіуми. Непоганий початок сезону! Повинен сказати, що я дуже задоволений роботою команди і поведінкою мотоцикла. Обидві гонки порадували дуже напруженою боротьбою, я отримав велике задоволення від битви з суперниками".

У Лаузице за Vector Racing також виступали Андрій Марцевич, який в першій гонці класу Superbike фінішував 21-м, і Євгеній Соколовський, що завершив заїзд Кубку Yamaha R6 – Dunlop 34-м. Поставлене завдання упевнено провести етап і отримати безцінний досвід обидва спортсмени виконали.

Другий етап серії IDM 2011 року відбудеться 6-8 травня в німецькому Ошерслебене.