Для пілота української команди Step Racing Team Володимира Іванова гонка на треку в Монці завершилася падінням на останньому крузі. Буквально в 300 метрах від фінішного прапора Володимир у боротьбі за 8 позицію не розрахував траєкторію гальмування і врізався в італійського пілота Виторио Иануццо(Vittorio Iannuzzo).

Незважаючи на сильний удар і подальше падіння, для обох гонщиків інцидент завершився невеликими забиттями.
Володимир Іванов у повному порядку і готується до наступного етапу, який відбудеться 12 червня в Мизано.

Володимир Іванов : "Спочатку було дуже важко, оскільки необхідно було виробити на цьому треку стратегію використання "повітряного мішка", вийшло це зробити в суботу на другій кваліфікації. І вже в гонці було мені легко прориватися з 18 місця і обходити суперників. Я був в кроці від восьмої позиції і, не розрахувавши гальмування, впав сам і виніс Виторио. Незважаючи на невдачу перед самим фінішем, я все одно рахую цю гонку однієї з найяскравіших і цікавіших в моєму житті. В першу чергу зараз проводитиму тренування на витривалість. Річ у тому, що Мизано дуже вимоглива траса, та ще і гонка проходитиме в дуже жарких умовах. Так що під час підготовки до гонки приділятиму багато часу саме біжу".

Нагадаємо, Володимир Іванов народився 25 січня 1983 року в Санкт-Петербурзі. У 4 роки почав кататися на гоночному карті, сидячи у батька на ногах. До 16 років займався з братом картингом, і ніхто не міг подумати, що в 2000 Владимир Іванів пересяде на двоколісну техніку. Спочатку це були мінімотоцикли і моторолери. У 2003 році Володимир провів сезон в команді "ЮкосМоторспорт" на мотоциклі Yamaha R6 і відразу отримав перемогу в чемпіонаті Росії. 2004 рік – нова команда, Vector Racing, знову чемпіон Росії. 2005 – перший сезон в чемпіонаті Німеччини IDM, клас Supersport. 2006-2007 – участь в чемпіонаті World SSP у складі команди Vector Racing. 2008 – віце-чемпіон IDM в класі Supersport. 2009 – шосте місце в чемпіонаті Італії, клас Supersport. 2010 – дебют в класі Moto2 світового чемпіонату MotoGP на мотоциклі Moriwaki. У 2011 сезоні Володимир Іванов бере участь у світовому супербайці в класі Суперспорт, а його напарником є пілот з Великобританії Джино Ри.