Валентино Росси(Valentino Rossi) і Кейсі Стоунер(Casey Stoner) продовжують обмінюватися "компліментами" один з приводу одного.

Після претензій Стоунера після того, як Россі збив його з траси в Іспанії, Россі не упускає випадку підчепити молодого австралійця. Хоча безумовно віддає йому належне як майстрові.

У одному з останніх інтерв’ю Россі навіть відмітив: "На останній гонці Кейсі злегка блокував мене на лінії, і робив це спеціально, але тут жодної особливої проблеми немає, усі ці "сутички" між гонщиками, усе це кінець кінцем додає задоволення".

"Я б сказав, що і у Лоренсо, і у Педроси хороші шанси виграти чемпіонат – приблизно по 50%. Але і Стоунера не можна скидати з рахунків", – зробив свій прогноз Валентино.

"Нове покоління пілотів MotoGP – "сисунці" в порівнянні з "старою гвардією", яка брала участь ще в пятисоткубових битвах. Приблизно так порівняв Россі того, що скаржився на його поведінку Стоунера з можливими варіантами розвитку ситуації у минулому. "Це приблизно як Уейн Рейни(Wayne Rainey) прийшов до Кевину Шванцу(Kevin Schwantz) після гонки в Сузуке в 1991 році і заявив йому: "А – ти був неввічливий"!. Чи Мік Дуган(Michael Doohan) заявив би Уейну Гарднеру(Wayne Gardner) після їх відомої битви у Филип-Айленде "Ти ублюдок"! Це перегони. Таке буває".

"У минулому це було нормально. Гонщики були більше схожі на справжніх чоловіків. Зараз же вони більше схожі на дітей", – зробив висновок Россі.