У лінійці скутерів бренду Kymco модель Agility Carry 50 4t займає особливе місце. Цей п’ятдесятикубовий малюк надає прекрасні при своїй мобільності можливості в плані доставки товарів і вантажів.

Звичайно, в першу чергу, в теплих і не дуже кримінальних країнах. Але проте, модель безперечно коштує уваги.

Великі багажники скрізь де тільки можна дозволяють навантажити машину по повній, що дуже корисно для служб доставки або дуже малого бізнесу.

А враховуючи, що вартість апарату в порівнянні з іменитими аналогами – копійчана, співвідношення ціна/якість/раціональність виходить дуже вигідною.

Модель Carry Kymco заснована на базовій моделі Agility R12 з 12-дюймовими колесами, які, як вважається, краще всього підходять "полтиникам". Двигун – 49сс, чотиритактний, екологічного стандарту "Євро – 22. В майбутньому передбачається випустити і аналогічну 125-кубову модель. Кольори – білий або помаранчевий. Ціна у європейських дилерів – близько 1 700 євро. У списку додаткових аксесуарів – кейс для перевезення документів і високе вітрове скло.

Скутери під маркою Kymco робляться тайваньською компанією Kwang Yang Motor Co., Ltd. Компанія була заснована в 1963 році. Спочатку це було виробництво одиничних екземплярів продукції, перший завод з’явився в 1970. Спочатку компанія випускала велосипеди і мотоцикли, пізніше розширила асортимент, додавши чотириколісну мототехніку. Планка в 1 мільйон зроблених мотоциклів була здолана вже в 1983 році. У 1996 здолана планка в 5 мільйонів випущених апаратів. Зараз Kymco випускає мотоцикли, скутери, спортивні і утилітарні квадроцикли, мотовсюдиходи з паралельним розташуванням сидінь. У лінійці силових агрегатів Kymco – шість двигунів об’ємом від 50 до 500 кубиків. Всього на даний момент Kymco випускає 52 моделі скутерів, 17 моделей мотоциклів, 14 моделей ATV, 3 моделі мотовсюдиходів, а також ряд моделей іншої мототехніки, двигуни і акумулятори.