У минулі вихідні, 21-22 травня, на автодромі "Мячково" стартував чемпіонат Росії по шосейно-кільцевих мотогонках.

У рамках гоночного уикенда відбулися перші етапи трьох титульних вітчизняних серій – Чемпіонат Росії, Кубок Росії і Кубок МФР, які зібрали на підмосковній трасі більше шістдесяти учасників.

У класі Superbike Чемпіонату Росії обидві гонки виграв діючий чемпіон Росії Максим Аверкин, що виступає під номером#79.
Аверкин, що стартував з поул-позиции, трохи забарився на старті і після першого повороту виявився четвертим, але це не завадило йому вже на другому крузі вийти в лідери і "привезти" на фініші більше 9 секунд найближчому переслідувачу, Олександру Кузнєцову#11.

13 Морозів А. 0

У сезоні 2011 року, судячи з першого етапу, продовжиться захоплююча і фантастична боротьба двох Сергєєв – Крапухина,#55, і Орлова, #2.
Перший заїзд класу Supersport відразу показав, що торішня дуель триває. Обидва пілоти поперемінно займали лідируючу позицію, обганяючи і атакуючи один одного, але падіння Орлова змусило його повернутися у бокси, а Крапухину дозволило фінішувати першим в гордій самотності.
У другому заїзді дуель поновилася, і пілоти знову продовжили боротьбу і чергування на лідируючій позиції. За три круги до фінішу Орлів ризикнув і зробив спробу атакувати Крапухина в повільній шпильці, і, здавалося, йому це вдалося, але він припустимо помилку, внаслідок чого дистанція між пілотами істотно збільшилася до нескорочуваної. Крапухин знову фінішував першим, Орлов другий, третій, – Валерій Юрченко#19.

8 71 Рябикин Олександр 0

У заїзді Суперстік 1000 Кубку Росії і Кубку МФР упевнену і беззастережну перемогу отримав Дмитро Майоров, обігнавши найближчого опонента по Кубку МФР Максима Решетникова з Тюмені більш ніж на півхвилини, третім на подіумі став старший Решітників – Павло. У Кубку Росії боротьба за лідерство розгорнулася між Андрієм Бойком і Михайлом Тихомировим, причому Михайло Тихомиров в цій боротьбі показав кращий час круга цього заїзду, але все-таки став другим. Дмитро Устинов зайняв третє місце.

7 Пашковский И. 0

У заїзді Суперстік 600 також Кубку Росії і Кубку МФР відразу після старту визначилися лідери – Іванов Кирило,#15, і Агалаков Олексій#41. Агалаков напередодні кваліфікувався першим, але із-за отриманої пенализации стартував з четвертої позиції. Досить швидко він зайняв місце за Кирилом, що лідирує в заїзді, і зробив декілька спроб атакувати його, але успішно завершити їх не вийшло. Так вони і фінішували – Іванов, услід в двох секундах Агалаков, третім у вісімнадцяти секундах, – ще один учасник Кубку Росії, Кирило Орлов.