Молодший брат пілота MotoGP Юки Такахаси(Yuki Takahashi) Кико Такахаси(Kiko Takahashi) загинув в автомобільній аварії в Японії раннім недільним ранком.

Кико повертався додому з благодійного заходу по збору коштів в допомогу жертвам землетрусу. Аварія сталася в Саитаме. Подробиці не повідомляються.

23-річний Кико Такахаси теж займався мотогонками і кілька разів брав участь в Гран-прі за системою wildcard, з’явившись на декількох етапах в класі 250сс, а також минулого року в Мотеги поганяв в Moto2.

Сам Юки Такахаси заявив, що у зв’язку із смертю брата не пропускатиме гонку в Ешториле в ці вихідні, а навпаки, має намір виступити гранично ефективно саме на згадку про нього.

Юки Такахаси 26 років, він народився 12 липня 1984 року в Саитаме, Японія. Виступає під номером "72". На рахунку Такахаси-старшого за його кар’єру в MotoGP – 3 перемоги(одна в класі 125сс і дві в класі 250сс) і в цілому 9 подіумів, правда, в класі Moto2 доки жодного. Зараз Такахаси виступає за команду Gresini Racing Moto2 на мотоциклі Moriwaki. За підсумками двох перегонів поточного сезону, сезону 2011 року, він займає дев’яте місце в загальному заліку, з 11 очками.