Чемпіон світу в премьер-классе серії MotoGP 2010 року молодий іспанець Хорхе Лоренсо(Jorge Lorenzo) прокоментував свої стосунки з найіменитішим гонщиком сучасності італійцем Валентино Росси(Valentino Rossi) під час перебування їх в одній команді Fiat Yamaha.

Провівши в одній стайні з Россі три роки, Лоренсо заявив, що за цей час так і не зміг добре упізнати Валентино.

"На камеру він прекрасний хлопець, але я не маю поняття, який він тоді, коли її рядом немає", – заявив Лоренсо в інтерв’ю італійському виданню Corriere della Sera.

"За ті три роки, що ми були товаришами по команді, я так і не зміг упізнати його", – додав Хорхе.

Зараз діючий чемпіон ділить бокси команди Yamaha Racing з новим напарником, американцем Беном Спизом(Ben Spies), і за словами Лоренсо, у нього з Беном вже склалися ближчі стосунки, ніж за три роки з Россі.

Іспанець згадав, що вони більше спілкуються і навіть іноді обмінюються повідомленнями по смс і електронній пошті. Проте, і нинішніх партнерів по заводській команді Yamaha як і раніше, як і за часів Россі, розділяє "стіна".

Россі відомий своєю закритістю від публіки у всьому, що стосується його приватного життя, коли він знаходиться поза треком і за межами досяжності телі- і фотокамер.