Отже, в минулі вихідні в Португалії на треку Ешторил був розіграний черговий, третій по рахунку Гран-прі сезону MotoGP – 2011. Подіум склався таким чином: Педроса, Лоренсо, Стоунер. Послухаємо, як учасники першої трійки оцінюють те, чого їм вдалося добитися в цей уикенд.

Дани Педроса(1 місце) : "Я дуже радий цій перемозі. Але ще більше, ніж самій перемозі, я рад своєму стану, який дозволив мені так їхати, як в це воскресіння. Судячи з усього, операцію, яку мені зробили, можна, нарешті, назвати успішною. Я довго їхав за Лоренсо, намагаючись дочекатися зручного моменту, щоб обігнати його, а цей момент все не наставав і не наставав. Лоренсо їхав дуже вражаюче. Врешті-решт, просвіт настав, і я ризикнув, і добився успіху. Я дуже радий виграти тут, враховуючи, що це моя перша перемога на цьому треку. Дякую усім лікарям і усіх, хто допомагав мені виграти".

Хорхе Лоренсо(2 місце) : "Я добре стартував, а потім їхав, викладаючись по повній. Намагався відірватися від Педроси, але на жаль, сьогодні був не такий день. Він все висів і висів на хвості, а потім як р-р-раз – і обігнав. Він був дуже сильний і дуже постійний у кінці. Друге місце – добрий результат, враховуючи, що у нас ще є деякі окуляри в запасі від минулих перегонів. Хочу подякувати команду, яка зробила так, що я був дуже конкурентоздатний в цей уикенд".

Кейсі Стоунер(3 місце) : "У мене був хороший старт, але Педроса пройшов повз мене так, що мені довелося ударити по гальмах і відстати. Після цього я почав переслідувати Симончелли у боротьбі за третє місце в першому повороті, і він там зарізав мене, і я цьому був не радий. Потім в четвертому повороті він впав, а я упустив момент скоротити розрив з Педросой і Лоренсо. На перших кругах у мене не було достатньої упевненості в задньому колесі. Кілька разів я трохи не впав, тому мені довелося трохи сповільнитися. У якийсь момент я відчув дивне відчуття в спині, і декілька поворотів просто не міг поворушитися. Я намагався щось зробити, і мені просто бракувало дихання. Я вже подумав, що пора повертатися в гараж, але потім, слава богу, мене трохи відпустило, і я зміг фінішувати, тому я дуже радий третьому місцю сьогодні".