Як вже раніше повідомлялося на Avtozapchastikiev.pp.ua, на треку в підмосковному Мячково пройшов перший етап Чемпіонату Росії по шосейно-кільцевих мотогонках, участь в якому взяла і російська команда "Яхнич Моторспорт", яку на змаганні представляв її досвідчений пілот, майстер спорту Максим Кисельов.

За підсумками кваліфікації Максим стартував з другої позиції, пропустивши вперед лише Максима Аверкина і відстаючи від лідера на одну секунду.
Проте перевага від багатообіцяючого старту не змогла бути до кінця реалізована в першій гонці: на другому крузі у пілота YMS Masters зламався квикшифтер, і Максим почав здавати позиції, опустившись у результаті до четвертого місця і пропустивши на подіум тріо Аверкин-Кузнецов-Чернов.

Після оперативного лагодження мотоцикла другий заїзд склався для Максима Кисельова трохи вдаліше: гонщик узяв бронзу.

Максим Кисельов : "Не можу сказати, що я задоволений результатами першого етапу. Звичайно, я розраховував на більше. Із зламаним квикшифтером їхати було дуже важко, витратив багато сил, щоб хоч би доїхати до фінішу, прискоритися вже не міг. В цілому доки у нас не зовсім відлагоджений контакт з мотоциклом BMW. Встановлена нова підвіска, яку ми доки не можемо ідеально настроїти. Це була моя перша гонка змагання на цій техніці.
Враження смутні : мотор хороший, але шасі я доки не можу до кінця зрозуміти, так що робота з налаштуваннями триває. В цілому час я показав нормальний, але раптова поломка і невеликі проблеми із здоров’ям не дали мені добитися того результату, якого мені б хотілося. Необхідно усунути усі ці труднощі, і в наступних етапах я, безумовно, прагну поліпшити свої позиції.
Ну а якщо говорити в цілому про настрій гоночного уикенда, то все було відмінно, організація непогана, настрій позитивний, гідні суперники є – це здорово, що є, з ким поборотися"!