На тому, що пройшов 3 етапі 17 квітня в Нідерландах на треку Ассен пілот української команди StepRacingTeam заробив свої перші сім очок в Чемпіонаті Міра Супербайк(клас Суперспорт).

Володимир Іванов : "Безумовно, я дуже радий. Але, чесно кажучи, в цій гонці я сподівався приїхати ближче до лідерів", – сказав Володимир у своєму інтерв’ю після гонки.

Були два рестарти, що, звичайно ж, вносило велику смуту, але проте до кінця гонки, як стверджує сам пілот, він навіть не дуже-то і втомився.

"Після першого старту на першому крузі я втратив багато позицій і я вже почав обганяти групу, що попереду йде, коли дали червоний прапор. Потім рестарт, цього разу мені теж не особливо вдався перший круг. А утретє все пройшло набагато краще, я, принаймні, утримав свою позицію. Мій темп гонки дав можливість обігнати багато пілотів, плюс багато падінь. І ось, ура! У мене десяте місце! Через півгодини ще один пілот був дискваліфікований і я став дев’ятим", – відмітив Іванов.

Володимир вже почав підготовку до наступного етапу, який пройде через три тижні в Монці в Італії 8-го травня. Спортсмен під час своїх тренувань збирається приділити більше уваги м’язам ніг.

"У Ассене вже на другий день я відчував велику втому в стегнах, що говорить про те, що треба саме присіданням приділити більше уваги", – відмітив Володимир Іванов.
Перед стартом пілот завжди намагається переконати себе в тому, що насправді його позиція перед гонкою набагато краща, ніж на стартових гратах. Саме завдяки цьому настрою Володимир зміг прорватися з двадцятого місця після рестарту і перетнув фінішну рису десятим!

"Я дуже вдячний своїм уболівальникам, своєму братові Андрію, від якого я завжди отримую заряд енергії перед стартом, і, звичайно ж, своїй дівчині Жене, яка хворіє за мене і завжди рада моєму возращению після гонки не дивлячись на результат. Чемпіонат тільки почався, попереду ще 10 етапів, і я обов’язково поліпшу свої результати", – відмітив Володимир Іванов.