Чемпіон світу 2010 року іспанець Хорхе Лоренсо(Jorge Lorenzo) розкритикував у своєму блозі негідну поведінку італійського пілота Марко Симончелли(Marco Simoncelli).

Свій коментар Хорхе помістив на своїй сторінці в Facebook. Написав він буквально наступне:

"Якщо люди думають, що я надто багато говорю, ок, я це приймаю. Але я не брешу і не ховаюся. Тепер легко можна сказати, що Симончелли – агресивний. Це приблизно як рефері призначає штраф за неіснуючий фол, і ти скаржишся на рефері. Я намагався попередити людей після прес-конференції в Ешториле, і тепер я отримав підтвердження, що він як і раніше нічого не зрозумів. Відмовляється розуміти і у результаті і сам втрачає, і ми усі втрачаємо і програємо".

"Почнемо з Дани. Він став першою жертвою. Нуль окулярів і зламана ключиця. Покарання для гонщика, у якого було все, щоб боротися за титул цього року. Я дуже сподіваюся, що він повернеться в наступному раунді, тому що він не заслуговує того, що з ним сталося".

"Крім того, мені не подобаються коментарі одного коментатора, колишнього гонщика і чемпіона світу в класі 500сс, який намагається професійно коментувати перегони на каналі TVE. Коли він в останній уикенд захищав агресивний стиль їзди Симончелли, це виглядало дуже недобре по відношенню до його співвітчизника", – додав Лоренсо про працюючого зараз коментатором Олексія Кривилля(Alex Criville).