Російська мотогоночна команда Vector Racing продовжує виграшну серію гоночного сезону IDM. На другому етапі чемпіонату в Ошерслебене, пілот команди Еско Гюнтер виграв суботню гонку.

Пілот Vector Racing Еско Гюнтер відстав від лідера кваліфікації Гюнтера Кноблоха всього на 0,0005 секунд і стартував в гонці з другої позиції. Але вже в перший поворот пілот команди Vector Racing увірвався першим, усю гонку лідирував і прийшов до фінішу першим. Крім того, Еско лідирує в чемпіонаті, у нього 70 очок.

Керівник команди Vector Racing Андрій Гаврилов : "Я дуже радий за Еско і за команду! Ми багато працювали для цієї перемоги, і такий результат сильно мотивує і об’єднує команду"!

Еско Гюнтер, пілот Vector Racing : "Я дуже щасливий виступати за російську команду і давно хотів потрапити у Вектор. Після декількох не дуже успішних років в різних командах у мене нарешті з’явилася конкурентоздатна перевага. Дякую усім російським уболівальникам".

Траса Мотоспорт Арена Ошерслебен(Motorsport Arena Oschersleben) розташована в Північній Німеччині, біля Магдебурга, побудована в 1997 р. Є третім постійно діючим автодромом Німеччини, після Хоккенхаймринга і Нюрбургринга. Пізніше в цей список додалися Лаузитцринг і перебудований Заксенринг.
Довжина траси складає 3667км, ширина 11-13 метрів. На трасі 14 поворотів, 7 правих і 7 лівих. Найшвидша ділянка траси розташована у кінці прямої старт-фініш, де теоретично може бути досягнута максимальна швидкість – 280 км/год.
Характерною відмінністю траси є майже повна відсутність трибун – траса розташована між пагорбів, на схилах яких і розміщуються глядачі.

Нагадаємо, що і в минулий гоночний уикенд на трасі "Євроспідвей Лаузиц" в Клеттвице Еско Гюнтер виграв суботню гонку, а в недільному заїзді фінішував другим.

Еско Гюнтер народився 17 вересня 1984 в Потсдамі(Німеччина). Його зростання 180см, вага 66кг. Хобі – супермото, улюблена траса – Заксенринг, а улюблена музика – техно.
Vector Racing Team – одна з найсильніших в Росії команд по шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонах.
Команда заснована в 2004 році і за свою шестирічну історію зуміла стати двократним чемпіоном Росії і багатократним призером найсильнішої європейської першості IDM. Після успішної участі у Відкритому Чемпіонаті Німеччини Vector Racing Team вирішила виставити свого найсильнішого пілота Володимира Іванова, на Чемпіонаті світу WSBK – 2006. Не маючи досвіду участі в міжнародних чемпіонатах такого рівня, російська команда за один сезон змогла освоїтися на цьому найсильнішому змаганні і почати показувати стабільно добрі результати.
У 2007 році Vector Racing Team уклала угоду з німецькою компанією Yamaha Deutschland на постачання сучасних моторів для своїх мотоциклів, також менеджмент команди набув зв’язків з кращими світовими спортивними аналітиками, за допомогою яких вдалося налагодити професійну інтеграційну систему.
У гоночний сезон 2007 року Vector Racing Team увійшла вже з двома російськими пілотами, які виступають в класах Supersport і Superstock 600, і одним молодим угорським пілотом. У 2009 команда Vector Racing стала учасником чемпіонату MotoGP в класі 250cc. За команду в чемпіонаті світу виступав Володимир Леонов.
У 2010 році команда Vector Racing стала учасником чемпіонату MotoGP в класі Moto2.