Сiao – ciao усім власникам італійської мототехніки!

У найближчу п’ятницю, 13 травня, в Московському клубі Fabrique, що знаходиться на Космодамианской набережної, пройде довгождана зустріч власників італійських скакунів.

Як завжди тепла атмосфера, прекрасні мотоцикли найвідоміших італійських брендів… За доброю традицією, на одну ніч клуб Fabrique стане меккой власників италобайков.

Залишається нагадати, що час і місце зустрічі змінити не можна – збір гостей з 22 годин на оглядовому майданчику Воробьевих гір, а в 24:00 колона, як і усі минулі роки, проїде через центр у бік клубу Fabrique!

Нагадаємо, що уперше захід відбувся в червні 2008, із самого початку ініціативу влаштувати свято италобайков всіляко підтримав заступник директора клубу Fabrique Олексій Паршин(Alexey Parshin). Відтоді Ducati Party в Fabrique – ця головна подія не лише для столичних власників Ducati, так зустріч набула масового характеру і об’єднала власників різних мотоциклетних брендів, у тому числі Aprilia, Benelli, Bimota, Cagiva, Gilera, MV Agusta, Moto Guzzi, Moto Morini… А також, усіх тих, кому подобаються швидкі і красиві мотоцикли!
До речі, в 2010 до власником "італійців" приєдналися і власники італійських скутерів.

Інформаційна підтримка – Avtozapchastikiev.pp.ua.